Новини

Кіберполіція створила новий проєкт «МРІЯ»

StopRussiaChannel (https://t.me/stoprussiachannel), який обʼєднує небайдужих громадян у напрямку протидії дезінформації, а також російській пропаганді у мережі Інтернет.

На сьогодні, у проєкту є офіційний сайт, а також декілька окремих ініціатив:
— https://mriya.social (офіційний сайт проєкту); У розіділи надіслати скаргу на ресурс, можна долучитися до блокування ресурсів окупантів.

— https://t.me/stoprussiachannel (основний телеграм канал, де здійснюються комунікація з підписниками, а також надання завдань для блокування; Приймає інформацію про фейкові ресурси.
— @stopdrugsbot (бот для збору нових посилань на ворожі ресурси, а також автоматизованої взаємодії з користувачами)
— https://t.me/ukraine_avanger_bot (офіційний бот для збору інформації про ворожу техніку, колаборантів, мародерів та іншу оперативну інформацію)
— гра «Котяцький драйв» для підняття морального духу громадян та допомоги ЗСУ.

Telegram (https://t.me/stoprussiachannel)
StopRussiaChannel | MRIYA

Приймає інформацію про фейкові ресурси. Вони перевіряються модераторами та відправляються на блокування.

Перевіряємо та блокуємо разом ресурси, які поширюють фейки та пропаганду.

#День_шкільного_молока_2023

Зустріч з Комаровським Є. О.

Підсумки участі педагогічного колективу Запорізької гімназії №89 в обласній виставці «Освіта Запорізького краю-2023»

Запорізька гімназія №89 – єдиний заклад освіти м. Запоріжжя, який став ЛАУРЕАТОМ у 4 номінаціях виставки.

Вітаємо 3 Дипломантів (ІІ місце, ІІ місце, ІІІ місце):

ІІ місце: Кушнірова Наталія Володимирівна, тема виставкової роботи: «Формування комунікативно- Мовленнєвої компетентності в учнів початкової школи», НОМІНАЦІЯ  «Траєкторія поступу НУШ у початковій ланці: досвід та перспективи».

ІІ місце: Сінченко Ольга Вікторівна, тема виставкової роботи. «Практика підтримки та збереження психічного здоров’я учасників освітнього процесу у воєнний час арт-вправи у профілактичній роботі практичного психолога», НОМІНАЦІЯ  «Безпечне та інклюзивне освітнє середовище закладу освіти: збереження психічного та фізичного здоров’я учасників освітнього процесу»

ІІІ місце: Потапова Антоніна Ігорівна, Фефелов Олексій Петрович, Циба Тарас Юрійович, тема виставкової роботи: «Використання технологій дистанційного навчання на уроках англійської мови в умовах війни», НОМІНАЦІЯ «Організація дистанційного освітнього процесу в закладах освіти: інноваційні знахідки»

Вітаємо 6 Лауреатів:

НОМІНАЦІЯ  «Траєкторія поступу НУШ у початковій ланці: досвід та перспективи»:
* Стицюк Анастасія Ігорівна, тема виставкової роботи: «Використання елементів гри в позаурочній роботі з дітьми з особливими освітніми потребами, як засобу підвищення мотивації до навчання в початковій школі».
* Тюріна Юлія Іванівна, тема виставкової роботи: «Впровадження дидактичних технологій для результативної творчої роботи на уроках в початковій школі»;
* Чамра Тетяна Сергіївна, тема виставкової роботи: «Розвиток пізнавальної активності учнів на основі формування навчальної компетентності».
 
НОМІНАЦІЯ «Організація дистанційного освітнього процесу в закладах освіти: інноваційні знахідки»:
* Сергеєва Тетяна Львівна, тема виставкової роботи: «Використання інноваційних технологій на уроках «Я досліджую світ»»  

НОМІНАЦІЯ «STEM-ПРОЕКТ закладу освіти: здобутки та перспективи»
* Алісова Тетяна Борисівна, тема виставкової роботи: «Застосування елементів STEM-освіти в початковій школі»  

НОМІНАЦІЯ  «Безпечне та інклюзивне освітнє середовище закладу освіти: збереження психічного та фізичного здоров’я учасників освітнього процесу» * Гончаренко Леся Станіславівна, тема виставкової роботи: «Позакласна робота асистента вчителя з дітьми з особливими освітніми потребами».

З 1 Вересня!

З Днем Знань!
Переглянути відеопривітання директора Патрушевої І.А.

Звіт директора Запорізької гімназії №89 перед громадськістю

Презентація виступу
Звіт директора за 2022-3023 н.р. перед громадськістю

ОБЕРЕЖЕНО, ШАХРАЇ!

Додаткова інформація

Запорізька гімназія №89 – переможниця благодійного освітнього проєкту «Flowers4school»

Батькам майбутніх першокласників!

Запорізької гімназії №89

ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

День ВИШИВАНКИ

Пам’ятаємо, що ми – Українці й зможемо все!

МІННА БЕЗПЕКА

Вітаємо колектив Запорізької гімназії 89 з 100% результатом у XIV науково-пошуковій конференції «ХОРТИЦЬКІ ЧИТАННЯ»

9 УЧАСНИКІВ – 9 ПРИЗОВИХ МІСЦЬ!

Здоровий спосіб життя

Матеріали щодо здорового та безпечного способу життя, збереження власного  здоров’я:

Поради лікаря про здорове харчування

Фізична активність заради здоров’я

Енергетики

Електронні цигарки

Тютюнопаління

Вітаємо дипломантів та переможців конкурсу «Кращий дизайн шкільної клумби» у рамках благодійного освітнього проєкту “Найгарніший квітник України 2023” від асоціації квіткових виробників Нідерландів та України

#Flowers4School

Висадка квітів на шкільну клумбу у рамках благодійного освітнього проєкту “Найгарніший квітник України 2023” від асоціації квіткових виробників Нідерландів та України #Flowers4School

Вітаємо призерів дистанційного районного конкурсу фахової майстерності вчителів закладів загальної середньої освіти «Від творчого вчителя –до творчого учня»

Вітаємо призерів та переможців шкільного конкурсу читців “Кобзарів байрактар”

Фінальний етап STEАM-проєкту “Квітни, рідна школо 89!”  у рамках благодійного освітнього проєкту Flowers4School

ДОЛУЧАЙТЕСЯ:

  • Завантаж шаблон.
  • Обирай власні позначки для квітів.
  • Намалюй ескіз шкільної клумби, який можна реалізувати з отриманих цибулин квітів від асоціації квіткових виробників Нідерландів та України (див. зразок).
  • Публікуй у спільноті «Вільний простір 89» до 20.03.2023 р. з хештегом #flowers4school та власним прізвищем.

Автори 20 найкращих робіт будуть запрошені для висадки рослин на шкільну клумбу в березні 2023 р. за ескізом проєкту переможця.

Стань Першим! Підтримай освіту м.Запоріжжя!

Вітаємо колектив Запорізької гімназії 89 з Днем Соборності України!

Вітаємо колектив Запорізької гімназії 89 з Новим роком та Різдвом!

Нехай 2023 рік буде таким же яскравим, як віра українців у Перемогу; таким же гарним, як прикрашена новорічна ялинка та рідна домівка; таким же веселим, як сам Новий рік! Нехай настрій буде на висоті, душа співає від радості, а серце завжди гріє любов у всіх її проявах!

Переглянути відеопривітання

Привітання з Новим 2023 роком від учасників театрального гуртка “Вертеп”, керівниця Юлія Кондратова

Автори відеопривітань – здобувачі освіти 5 кл: Ліза Кононенко, Вероніка Конченко, Данііл Шевченко, Іван Довбенко. Дякуємо учням та керівнику гуртка за гарні привітання, щирість та святковий настрій.

Святкове убрання Запорізької гімназії №89

Особливо в “темні” часи важлива підтримка та згуртування колективу. Напередодні Новорічних свят особливо їх не вистачає.

Дякуємо старшокласницям Запорізької гімназії 89 і колегам за відчуття свята, креатив та позитивні емоції…

Шкільний проєкт «Навчаємося на відстані»

З жовтня 2022 р. в Запорізькій гімназії №89 впроваджується шкільний проєкт «Навчаємося на відстані». Педагогічний колектив освітнього закладу має можливість підвищити рівень власної професійної компетентності, опанувати сучасний цифровий інструментарій та відпрацювати єдині алгоритми віддаленої взаємодії з учнями.
У рамках проєкту на зимових канікулах проведено декілька практичних занять в класі інформатики. Вчителі, які перебувають за межами міста, мали змогу долучитися до заходів в онлайн-режимі.

Участь колективу Запорізької гімназії №89 в інноваційному проєкті «FLOWERS4SCHOOL» 

FLOWERS4SCHOOL – це благодійний освітній проєкт, спрямований на озеленення українських шкіл від асоціації квіткових виробників Нідерландів та України.

Головна місія проєкту – це познайомити дітей зі світом квітів за допомогою їх участі у висадці цибулин для своєї школи. Нідерландські благодійники вірять, що висадка їхніх цибулин біля шкіл України допоможе позитивно вплинути на моральний стан дітей, і покаже їм, що садівництво – це весела справа, яка розвиває в них любов до землі нашої Батьківщини (Інформація з гайду @ Flowers4school).

Профорієнтаційні заходи в Запорізькій гімназії №89

У п’ятницю 23.12.3022 р. відбулася профорієнтаційна зустріч учнів 9-х класів Запорізької гімназії 89 з директоркою коледжу ЕІТ Оленою АБРАСИМОВОЮ!!!

Випускники ознайомилися з діяльністю коледжу, профілями навчання та умовами пільгового вступу (100% знижка на весь період навчання в рамках договору про співпрацю між освітніми закладами).

Бажаючі зможуть безкоштовно відвідувати онлайн-курс з основ бізнес-аналітики та спробують свої сили в науково-практичній конференції “Хортицькі читання”.

Тренінг «STOP булінг!» в Запорізькій гімназії №89

Булінг та кібербулінг – страшні теми сьогодення. Слова, які розчавлюють особистість психологічно та фізично.

Дякуємо представниці СЮП ВП Запорізького районного управління поліції ГУНП в Запорізькій області Толстоп’ятенко Ларисі Олександрівні за проведення тематичних зустрічей для учні 8-9 класів на такі корисні теми.

Ініціатива “Скарбничка добрих справ” до Дня Святого Миколая здобувачів освіти Запорізької гімназії 89!

Приєднуйтеся: допоможи батькам, підтримай підрозділи ЗСУ власною поробкою чи листом, нагодуй безхатню тварину, зроби годівничку.

Онлайн-зустріч «Профілактика правопорушень, тютюнопаління, алкоголізму, наркоманії, інших негативних явищ у молодіжному середовищі» учнів 7-8 класів Запорізької гімназії 89 з інспекторами відділу зв’язків із громадськістю Багола Г.М., Петрух К.І.

Співпрвця адміністрації Запорізької гімназії №89 з представниками ювенальної превенції

Особиста Подяка за професійну допомогу та підтримку представнику СЮП ВП Запорізького районного управління поліції ГУНП в Запорізькій області Толстоп’ятенко Ларисі Олександрівні.

Підписання договору про співпрацю на рівні директора гімназії Ірини Патрушевої та директора коледжу ЕІТ Олени Абрасимової!!!

Випускники Запорізької гімназії №89 матимуть пільги при вступі до коледжу (100% знижка на весь період навчання в рамках договору про співпрацю між освітніми закладами). Бажаючі зможуть безкоштовно відвідувати онлайн-курс з основ бізнес-аналітики та спробують свої сили в науково-практичній конференції “Хортицькі читання”.

Волонтерський рух з підтримки ЗСУ колективу Запорізької гімназії №89 !

разом до перемоги!

Відвідування поранених в одній запорізькій лікарні вихованцями театрального гуртка «Вертеп», під керівництвом Юлії Кондратової. Військові з Львову, Оріхова, Хмельницького, Маріуполя, Запоріжжя були щиро вдячні хлопцям та дівчаткам за підтримку, за кожний подарований шматочок маленького патріотичного сердечка разом із пакуночками.

Дякуємо за активну участь у заході сім’ям Данііла Шевченка, Кононенко Єлизавети, Довбенка Івана та керівнику гуртка Юлії Кондратовій.

Слава Україні! Героям Слава! 

Майтер-клас з виготовлення оберегів для ЗСУ до Дня Святого Миколая!

До нас долучилися дві особливі гості: представниця СЮП ВП Запорізького районного управління поліції ГУНП в Запорізькій області Толстоп’ятенко Лариса Олександрівна та курсантка Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Тетяна Пурик.

Щира Подяка всім учасникам, які зарядили своєю патріотичною енергією кожну лялечку. Нехай вони оберігають кожного і кожну, хто боронить нашу неньку Україну!

Слава Україні! Героям Слава!

Протягом тижня в Запорізькій гімназії 89 триває акція зі створення ляльок-оберегів для воїнів ЗСУ до Дня Святого Миколая!

Свято наближається! Поспішайте долучитися!

Збір необхідного на передову для підрозділів ЗСУ

Відеозвернення вчителя інформатики Ігоря Рижкова до здобувачів освіти Запорізької гімназії №89

Переглянути відеозвернення: https://youtu.be/ix2MKU7Z7u0

Уроки патріотизму до Дня Збройних Сил України в Запорізькій гімназії №89

Шкільні активності до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

01.12.2022

Вітаємо ПРИЗЕРІВ конкурсу авторської дитячої і юнацької поезії та прози «Я – за єдину Україну!»

Флешмоб #ЗапалиСвічку пам’яті на знак вшанування жертв голодомору 1932-1933 р.р.

26.11.2022 о 16:00

День української писемності та мови в Запорізькій гімназії №89

Мова – духовне багатство народу. Василь Сухомлинський

МОВА СВІТ ЄДНАЄ, СИЛЬНІШОЇ ЗБРОЇ НЕМАЄ!

З нагоди Дня української писемності та мови здобувачі освіти Запорізької гімназії 89 приєдналися до міжнародного челенджу, присвяченого єдності українців із усього світу заради Перемоги України.
Долучайтеся… захід триває до 22 листопада 2022 р.

Здійсніть усього 5 кроків:
1. Шукаємо вислови, прислів’я, вірші про рідну мову.
2. “Вишиваємо” фломастерами, олівцями слова “Мова єднає” на папері🖍, робимо фото 📸
3. Переходимо за посиланням.
4. Натискаємо + і додаємо свою локацію, фотографію “вишитого” слова, сам вислів про мову.
📍Обов’язково пишемо своє ім’я і вік.
5. Передивляємось роботи інших, натиснувши на ‘краплинки’.
З гордістю пишаємось, що ми – УКРАЇНЦІ!💙💛🇺🇦

ПОЧИНАЙМО “ВИШИВАТИ” ВЖЕ СЬОГОДНІ: ЗАХОДЬТЕ ЗА ПОКЛИКАННЯМ:
https://padlet.com/nikolaev59school/wad4pu0lz0l9c2mn

Запорізька гімназія №89 в ТОП найкращий закладів освіти!

Відеорепортаж «Ефективна взаємодія з учнями з ООП в умовах дистанційного навчання» 07.11.2022 р. у програмі «Територія освітніх перспектив» на телеканалі МТМ Запоріжжя.

Переглянути відео

Дякуємо колективу Запорізької гімназії №89 за тепло і турботу, які щодня відчувають наші учні. Попри складнощі й незручності дистанційного формату навчання, Ви все одно знаходите способи як «зігріти» кожне серце, морально підтримати та донести знання до кожного здобувача освіти.

Пишаємося своїми учнями

Учні Запорізької гімназії №89 – чемпіони Швейцарії з тхеквондо!

5.11.2022 р.  Давискиба Єлизавета та Давискиба Роман взяли участь у чемпіонаті Швейцарії з тхеквондо. Результат: два перших місця та Золоті медалі переможців! 

Пишаємося нашими учнями! 

Успіхів Вам і надалі у здоланні нових спортивних вершин!

Перемога у Всеукраїнському гуманітарному конкурсі-виставки «Космічні фантазії»!

Вітаємо Єсипову Кароліну, талановиту дипломовану композиторку, з перемогою (І місце) в обласному етапі Всеукраїнського гуманітарного конкурсу-виставки «Космічні фантазії»!  Бажаємо нових творчих здобутків!

Вітаємо творчий колектив Запорізької гімназії №89 Запорізької міської ради з першою STEM-відзнакою

визнанням одним з найкращих STEАM-проєктом «Лялька-мотанка» в «Залі інженерії» ІV Всеукраїнського фестивалю освітніх інновацій «STEAM-HUMAN FOR PEAСE: сила розуму й добра заради людства».

Пишаємося авторами проєкту : Губою Анною В’ячеславівною, Юхименко Вітою Григорівною, вчителями історії; Сінченко Ольгою Вікторівною, шкільним психологом, вчителем основ здоров’я та здобувачами освіти 9-х класів.

Так тримати!

Сайт фестивалю: https://www.thinglink.com/card/1630163586393309186…

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУСУ “ЗБЕРЕЖЕМО УКРАЇНСЬКІ ДЕРЕВА!

STEM-технології в освітньому процесі Запорізької гімназії №89

У 2022-2023 н.р. колектив гімназії бере активну участь у міському STEM-проєкті «Створення  освітнього STEM-середовища. Практичний кейс для закладу освіти». Протягом вересня тривав підготовчий етап: педагоги проходили анкетування та вивчали особливості провадження STEM-освіти.

26.10.2022 р. директорка Запорізької гімназії №89 Ірина ПАТРУШЕВА стала учасницею круглого столу «Основні проблеми впровадження STEM-освіти в умовах воєнного часу». Вона  ознайомила учасників зустрічі з складеним «Деревом проблем» та «Аналізом зацікавлених сторін» у рамках проєкту.

Участь у загальноукраїнській ініціативі «Віртуальна дошка подяки від України дітей захисникам» здобувачів освіти Запорізької гімназії №89

Разом до ПЕРЕМОГИ 🇺🇦!

Майстер-клас з виготовлення ляльок-мотанок для підрозділів ЗСУ

Дякуємо творчому колективу Запорізької гімназії #89 за самовіддану наполегливу працю, патріотичну позицію та віру в Перемогу!

Дитячі обереги для наших ангелів-охоронців ЗСУ прямують на передову.

ШЛЯХ до ПРОФЕСІЙНОГО САМОВДОСКОНАЛЕННЯ

Переглянути відео

УВАГА! КОНКУРС! ДОЛУЧАЙТЕСЯ!!!

Привітання з Днем працівників освіти від директорки Запорізької гімназії №89 Ірини ПАТРУШЕВОЇ

Переглянути відео

ЧЕКАЄМО ВАС У НАШІЙ ЗАПОРІЖСЬКІЙ ГІМНАЗІЇ №89

Педагогічний колектив