Виставка поробок із вторинної сировини

Дитячий світ яскравий і неповторний! У цьому можна було переконатися, відвідавши 18 жовтня виставку поробок із вторинної сировини. Учні початкової ланки продемонстрували свою креативність, винахідливість та оригінальність. Діти створили справжні витвори мистецтва. Обрати найкращу роботу було неможливо. Відвідувачі виставки були у захопленні від витворів. Участь при їх створенні приймали як діти, так і батьки. Вражали не тільки іграшки та прикраси, а й дизайнерські витвори годинників, ваз і, навіть, авторських букетів із яскравих одноразових скляночок та осіннього жовтого листя.  Всім хотілося повправлятися із екскаватором, зробленим із картону, крапельниць та шприців. Екскаватор міг рухати та піднімати ківш. Таку справжню техніку створив тато Микити Спину, учня 2-В класу. Також технічно довершеним був макет справжнього танку, виготовлений із пластикового одноразового посуду.

Сподіваємося, що ця виставка примусить учнів нашої школи замислитися над питанням зберігання довкілля і зменшення засмічення рідної школи та району.

Шкода, що всього ви не бачили своїми очима! Можемо поділитися тільки фотографіями! Дивуйтесь!

Дякуємо всім за участь!