Сокіл Джура

Участь у районному етапі Всеукраїнської  дитячо-юнацької

військово-патріотичної гри Українського козацтва «Сокіл Джура»

15 травня, був напружений і водночас яскравий на події та емоції день. Команда нашої школи взяла участь у районному етапі Всеукраїнської  дитячо-юнацької військово-патріотичної гри Українського козацтва «Сокіл Джура». Участь у цій грі наші юнаки та дівчата брали вже вчетверте. До складу рою «Славні запорожці» (а саме так називалася команда) увійшли учні 9-х та 10-х класів. Як показав кінцевий результат, команда підібралася потужна: Жернаков Денис, Кучменко Даніїл, Захарченко Юрій – 10-А, Левченко Олег, Удовіченко Владислав із 10-Б та учні 9-А Кривенцов Володимир, Губа Катерина, Боярінцева Валерія. Джурівці повинні бути всебічно розвиненими: ідеально виконувати стройову підготовку, бути фізично підготовленими для туристичної смуги перешкод, уміти прицільно стріляти із пневматичної зброї, розумітися у питаннях медицини, вміти здійснювати першу домедичну допомогу, розбиратися в питаннях історії, стосовно козацького періоду, бути артистичними, щоб затанцювати та заспівати козацької пісні. Саме такою і були наші Джурівці.

Вчорашньому вдалому виступу (збережемо інтригуJ) передували напружені тренування у стройовій підготовці, ретельна підготовка питань з історії козацтва, опанування питань медицини, шліфування  акторських здібностей.

Ітак, вернемося до вчорашнього дня. Наш рій вчасно прибув на місце (школа № 86) і ВСІ зайнялися створенням нашого табору. Хлопці встановили великий намет, обнесли місце таборування огорожею. При вході у табір стояв фліпчарт на якому висіла емблема команди, колаж із фотографій рою «Славні запорожці», режим дня, назва школи та девіз. На території знаходився умивальник, смітник, стояв розкладний столик із стільчиками. Не забули і про посуд та аптечку. Попереду палатки були акуратно складені дрова для багаття. Фактично наше таборування було 100 відсотків придатне для життя!

О 9-тій годині розпочалося урочисте відкриття гри. Всіх присутніх привітала  начальник відділу освіти Литовченко Яна Юріївна. Вона побажала всім вдалої гри.

Першою нашою сходинкою була стрільба із пневматичної зброї. При чому стріляли із гвинтівок, як хлопці так і дівчата. Результат був непоганим: 72 очки. Другою сходинкою була демонстрація стройової підготовки. Всі вправи були зроблені на високому рівні. Денис Жернаков, який був ройовим чітко віддавав команди, а 6 юнаків та 2-є дівчат чітко відпрацювали кожну! Хорунжий Даніїл Кучменко ніс попереду яскравий малиновий прапор на якому були вишиті золотий хрест, зірки та півмісяць. Вгорі горів на сонці напис «Славні запорожці». Вітер розвивав прапор і це додавало особливого відчуття від побаченого! Третя сходинка, яку було подолано конкурс «Ведун» на знання історії. Медичний, пісенний конкурс та конкурс під назвою «Ватра» внесли свої бали у загальну копілку. Результатом стало ІІІ місце серед 10-ти шкіл Дніпровського району. Це перше призове місце за останні декілька років! Тому радість була безмежною.

Вітаємо наш рій «Славні запорожці» з перемогою у військово-патріотичній грі «Сокіл Джура». Так тримати!