День знань

2 вересня у Запорізькій загальноосвітній школи І-ІІІ ступенів № 89 пролунав перший дзвоник. Але свято цього разу було особливим, бо це ювілейний День знань для нашої школи. 50-ий раз школа 89 гостинно відкрила двері, 50-ий раз першачки сядуть за парти, 50-ий раз продзвенів дзвінок на початку вересня, сповіщаючи всіх про початок нового навчального року.

Свято було цікавим, веселим і динамічним. Зранку шкільне подвір’я було, як ніколи заповнене батьками і дітьми. Всі були у піднесеному настрої.

Господиня школи, пані директорка привітала всіх з Ювілеєм школи. Любов Федорівна побажала всім наснаги та успіхів в освітньому процесі.

Першокласники з’явилися на лінійці несподівано. Приєднати малечу до шкільної родини отримали майбутні випускники. Саме 11-класники вивели першачків на шкільне подвір’я, де відбувалося святкове дійство. Вся школа радо вітала маленьких та кумедних школяриків.

Зазвичай першачкам надають слово. Вони повинні щось пообіцяти на святі Першого дзвоника. Але наші першачки виступили з гумором, чим насмішили всіх присутніх. Хлопці виїхали на своїх «транспорних засобах»: велосипедиках, самокатах та скейтбордах. Весела і смішна музика із кінофільму «Джентльмени вдачі» додала посмішок на обличчях і дорослих, і малих. Малі пообіцяли відремонтувати наші дороги, коли підростуть. «Бо не дороги в нас, а біль!» І наприкінці викликали 11-класників на танцювальний батл.

Це було неймовірне видовище, коли  першокласники спробували перетанцювати випускників. Танцівників накрив шквал оплесків! Це було легко і запально, складно було встояти на місці!

Випускники в своїй промові-відповіді зазначили, що таких крутих першаків вони бачать вперше. Оплески присутніх були доведенням того, що всі приєднуються до цієї думки.

Честь надати перший дзвоник 2019 було надано переможцю численних олімпіад і конкурсів, спортсмену, учню 11-А класу пролунав перший дзвоник і покликав всіх за парти. Отже, ювілейний 2019-20120 навчальний рік розпочато!

[Best_Wordpress_Gallery id=”86″ gal_title=”1.09.2019″]