День Соборності 2020

22 січня Україна святкує День Соборності.  Малеча 1-4 класів, юнаки та дівчата середньої та старшої школи яскраво провели цей день. В школі було проведено чимало заходів, присвячених цій події.

Учениці 10 класу Орлова Анастасія та Сорокатюк Вікторія створили стiннiвку до Дня Соборності. Стіннівка була насичена цiкавими фактами про неньку, патріотичним сенканом, словами подяки рідній Україні.

Для того, щоб заздалегідь підготувати всіх до святкування Дня Соборності і Свободи активна група учнів як старшої так і початкової школи розповіли своїм одноліткам про історію виникнення цього свята: всі класи отримали коротку інформацію про свято.

Як учнівську громаду так і викладачів активні групи закликали підтримати акцію «Живий ланцюг».

22 січня, в День Соборності України, всі учні школи взяли участь в цій акції. Під час великої перерви учні кожної рекреації школи об’єдналися разом. Великі прапори України, маленькі жовто-блакитні прапорці і символічні паперові ланцюжки із патріотичними побажаннями рідній країні процвітання, розвитку і мирного неба прикрашали «Живий ланцюг». Всі разом проголосили заклик: «В день Злуки берімося за руки!». Продовженням акції стали фотосесії. Яскраві незлічені фотознімки залишаться на згадку про цей яскравий день.

Учні 1-6 класів взяли участь в конкурсі малюнків «Україна моя неозора», зобразивши національні символи і чудові краєвиди нашої країни.

Також бібліотекарем школи Пряхіною Надією Юріївною була презентована тематична книжкова виставка «Україна Соборна», а учні 11 класів мали можливість здійснити віртуальну подорож до Українського Інституту Нацiональної Пам’яті «Українська революція 1917-1921 р.р.»

Отже, наші діти вкотре продемонстрували любов і повагу до нашої держави.

[Best_Wordpress_Gallery id=”106″ gal_title=”День Соборності 2020″]