Благодійна акція «Серце до серця»

Один активний тиждень перетік в інший. 24 вересні заклик: «Давайте разом зробимо дітей України здоровими та щасливими!» сколихнув серця багатьох вільнопросторівців.

В цій акції наша 89-та бере участь вже 2-ий раз. Дорослі і малі об’єднали свої зусилля і збирали кошти, щоб допомогти дитячим лікарням придбати медичне обладнання у відділення кардіореанімації. Це була неабияка мотивація: допомога дітям! Діти, батьки, вчителі виявилися небайдужими, а благодійний рух накрив із головою. Сьогодні представники учнівського самоврядування підводили підсумки благодійної акції «Серце до серця», яка тривала з 24 вересня до 5 жовтня.

Результатом стала сума, яка більше ніж в 3,5 рази перевищила попередній збір! Честь і хвала всім небайдужим учасникам цієї акції с золотим серцем!

Пам’ятайте і пишайтеся: медична допомога на обладнанні, закупленому за результатами благодійної акції «Серце до серця», надається БЕЗКОШТОВНО!

[Best_Wordpress_Gallery id=”158″ gal_title=”Серце до серця”]