Респект-зустріч до Дня захисника України

14 жовтня – День захисника України. Це свято останнім часом стало пізнаваним. З ним вітають тих, хто боронить нашу неню Україну від ворогів, хто був на передовій і перебуває зараз! Хто не з чужих розповідей бачив смерть навколо себе, хто втрачав друзів і товаришів по службі, чув, як вибухають снаряди, лунають постріли. Тих, хто спав в землянках чи під відкритим небом, тих, хто вчився стріляти і цілити у ворога саме там, на передовій. Це свято тих, хто не покидав передову більше року! Це свято тих, хто не спілкувався довго з рідними тому, що не було зв’язку. Це свято справжніх патріотів, захисників України!

Респект-зустріч з молодшим сержантом, снайпером-розвідником 57-ої бригади, 42 батальону Віктором Гініятулліним наштовхнула мене саме на такі думки.

10-Б готувався до цієї зустрічі. Юнаки та дівчата вбралися святково. Особливу патріотичну атмосферу в кабінеті підкреслював прапор України. Хоча потрібно сказати, що це постійне його місце. Саме так виховує підростаюче покоління класний керівник 10-Б, вчитель історії Холоденко Марина Костянтинівна.

Всі чекали на зчерствілого чоловіка, обпаленого сонцем та висушеного вітрами із загрубілою шкірою. А зайшов усміхнений, приємний у спілкуванні молодий чоловік, вдягнений у військову форму. Лице було й справді загорілим, веснянки додавали тепла поглядові нашого героя. Груди прикрашали 2 медалі за участь в антитерористичних операціях.

Коли Віктор почав свою розповідь, тиша «накрила» всіх присутніх. Потрапив 25-літній хлопець у розвідку після того, як в важких загрубілих берцях, поганих портянках, які зовсім не захищали ніг, пробіг потрібну дистанцію. Тоді, як більша кількість солдатів зійшли з дистанції із-за стертих до крові ніг.

Присутніх цікавило все з життя воїнів. Де вони живуть? Який у них побут? Чи працює там телебачення? Як можна існувати і не втратити розум, якщо навколо СМЕРТЬ? Що підтримує, дає сили? На всі питання Віктор дав відповіді. Особливо цікавою була відповідь на питання: «Що підтримує, дарує сили і не дає збожеволіти?» «Спілкування з рідними людьми і любов!» –  так відповів воїн. І скажіть, чи можемо ми після цього говорити про його «скам’яніле» на війні серце?

Роздивіться  всі фото, особливо останнє, вдивіться в обличчя кожного і спробуйте зловити післясмак зустрічі з цим мужнім чоловіком. Дякуємо керівнику спортивно-патріотичного гуртка Ігнатченку Сергію Борисовичу за цю респект-зустріч.

Вітаємо всіх воїнів з Днем захисника України! Всіх хто був і перебуває на передовій зараз. Саме завдяки ВАМ ми спимо в теплих ліжках, вмиваємося гарячою водою, їмо смачний домашній борщ, ходимо до школи і на роботу, маємо вихідні і блакитне небо над головою. А сонечко не затуляє дим від вибухів та пожеж! ШАНА І ПОВАГА ВАМ, НАШІ ЗАХИСНИКИ!

[Best_Wordpress_Gallery id=”164″ gal_title=”Респект-зустріч до Дня захисника України”]