Плідна робота творчої групи «Правила поведінки» по створенню Етичного кодексу

Прийшла пора ознайомити всіх мешканців Вільного простору 89 із Етичним кодексом, який є спільною дитиною учнів, батьків та вчителів. Пані Олена, яка очолює нашу школу з вересня 2020 року, позначила одним із першочергових пріоритетів створення комфортного і безпечного освітнього середовища для всіх учасників освітнього процесу. Маючи саме це на меті, була створена креативна група «Правила поведінки» до складу якої входили представники учнівської спільноти, батьківської громадськості і педагоги.

Почалася робота з вивчення критеріїв створення правил за «Абеткою директора». Оновлені правила повинні були забезпечувати дотримання етичних норм, повагу до гідності, прав і свобод людини. Свої варіанти кодексів розробляли окремо учні, окремо представники від батьків і окремо вчителі. Потім на зібранні творчої групи  експериментальні варіанти були обговорені, внесені виправлення. Кожна думка була важливою, адже кінцевий варіант Кодексу повинен був задовольняти всіх учасників освітнього процесу. Так Етичний кодекс відшліфовувався від засідання до засідання і нарешті був прийнятий та затверджений педагогічною радою.

Дякуємо за активну участь у створенні цього важливого і необхідного документу в сучасній 89-тій:

• учням 10-Б класу Леньку Данілу та Овсянніковій Богдані,
  • представниці батьківської громадськості Мошкаровій Катерині Олексіївні,
  • вчителям початкових класів Сергєєвій Тетяні Львівні та Шарак Валентині Антонівні,
  • соціальному педагогу школи Калиновській Надії Микдатівні,
  • вчителям іноземної мови Верезуб Олені Петрівні та Потаповій Антоніні Ігорівні.

Тож знайомтеся, наше спільне «дитинча» 🙂

[Best_Wordpress_Gallery id=”173″ gal_title=”Етичний кодекс”]