Онлайн-курс «Безпечне онлайн-середовище у закладі освіти»

Потужною командою Запорізької гімназії №89 успішно опановано онлайн-курс «Безпечне онлайн-середовище у закладі освіти», створений громадською організацією «Stop_sexтинг» у співпраці зі студією онлайн-освіти EdEra.

Директор Патрушева І.А., заступники директора з НВР Гаврішова І.В., Міщенко Г.В., Холоденко М.К., шкільний психолог Сінченко О.В., голови шкільних професійних спільнот Марченко О.П. та Чамра Т.С. розглянули потенційні інтернет-ризики та як протидіяти їм, з’ясували як вчасно запобігати кібербулінгу, шахрайству чи секстингу та провели власні уроки для учнів щодо безпеки дітей в інтернеті.

Спільними зусиллями педагогів розроблені «Загальні політики забезпечення безпеки учнів в онлайн-світі у закладі освіти»