Виставка поробок “Родичі гарбузові”

Сьогодні, 13 вересня в нашій школі відбулася виставка поробок із овочів та фруктів «Родичі гарбузові». У виставці взяли участь учні початкової школи. З самого ранку учні разом з батьками приносили дивовижні поробки із овочів та фруктів на виставку. Класні керівники, як справжні класні матусі захоплено допомагали своїм вихованцям розташовувати роботи, що прикрасили вестибюль нашої школи. Усі поробки були дуже унікальними і демонстрували неабияку фантазію та креатив.  Під час перерв всі учні школи від 1-го по 11-ий клас підходили до виставки та з захопленням роздивлялися ці справжні творіння, в які наші учні та їхні батьки вклали душу. Бачене настільки захоплювало присутніх, що поробки фотографували і дорослі і малеча без упину.

Малеча ще раз довели, що вони мають талант та чарівну фантазію.