ШКОЛА МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ 2020

30 січня в Запорізькій загальноосвітній школі № 89 відбулися чергові заняття Школи майбутніх першокласників (адаптація до школи).

Діти ознайомилися з особливостями шкільного життя, веселилися, танцювали, грали в комп’ютерні ігри, малювали.

Колектив педагогів 89 школи пропонує батькам майбутніх першокласників 2020 БЕЗКОШТОВНІ РОЗВИВАЛЬНІ ЗАНЯТТЯ:

• психологічна година;
  • спілкування англійською в ігровій формі;
  • ігри за комп’ютером;
  • ознайомлення з навколишнім світом;
  • веселі спортивні перерви.

В Школі майбутніх першокласників працюють досвідчені креативні вчителі та молоді вчителі-новатори:

• вчитель вищої категорії, старший вчитель Сергєєва Т.Л.,
  • вчитель вищої категорії, старший вчитель Строгова Л.В.,
  • вчитель вищої категорії Фефелов О.П.,
  • психолог школи, учасник проєкту «Управлінська сотня» Сінченко О.В.,
  • вчитель інформатики переможець конкурсу «Від творчого вчителя до творчого учня 2019» (ІІ місце), переможець конкурсу «Від творчого вчителя до творчого учня 2020» (І місце) Рижков І.О.,
  • вчитель фізкультури учасник Всеукраїнського конкурсу «Global Teacher Prize Ukraine 2019», переможець конкурсу «Від творчого вчителя до творчого учня 2019» (ІІ місце), Сєрков Є.О.,

ЗАПРОШУЄМО до нашого закладу на БЕЗКОШТОВНІ курси Майбутніх першокласників щочетверга о 15.30 з метою адаптації до найкращої родинної школи.

[Best_Wordpress_Gallery id=”112″ gal_title=”ШКОЛА МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ 2020″]