Безпечна дорога до школи

Школа стартувала, отже діти будуть частіше пересуватися по вулицях, переходити дороги, тобто знову стануть активними учасниками дорожнього руху.

Завдання педагогів попередити дітей про небезпеку. Тому до малечі 1-го вересня завітала офіцер поліції тендітна пані Вікторія. Офіцер привітала діток з Днем знань. Жодне питання від поліціянтки діти не залишили без відповіді. Інтерактив мав успіх і малеча повторила правила дорожнього руху топаючи, крокуючи і плескаючи в долоньки. Було і живе спілкування. Діти засипали пані Вікторію запитаннями недитячого характеру, але вона відповіла на всі! Дуже важливо донести до дитини в ранньому віці правила дорожнього руху.  Дітям дуже сподобався такий інтерактивний шлях до повторення та пізнання нових й необхідних для життя правил.

Дякуємо інспектору патрульної поліції пані Вікторії, якій блискуче вдалося зацікавити дітей, нагадати їм такі необхідні правила дорожнього руху, які вбережуть їх від небезпеки!

Ох, це яскраве активно-креативне вчорааааа…

Цілих три літніх місяці школа теж «була на канікулах». В коридорах було порожньо і надзвичайно тихо. Але вчора вона «ожила», нібито хтось вдихнув в неї життя.

В цей день наша дружна шкільна родина приняла в свої обійми першокласників, таких кумедних, радісних і схвильованих! Сподіваємося, що саме вони будуть прославляти 89-ту школу творчими досягненнями, спортивними рекордами, найкращими знаннями.

Цей першовересень останній в шкільному житті одинадцятикласників. Попереду вирішальний рік, випускний клас, що підведе підсумок усього їхнього шкільного життя. І їхнє Перше вересня було з легким присмаком хвилювання і суму. Але ж фотоквест дав змогу для перезавантаження настрою.

Королем вчорашнього Дня знань був його величність Квест у різноманітних його проявах.

Фішечкою цього дня стало те, що батьки нарешті змогли побачити своїх дітей в шкільних реаліях, поспостерігати за ними, зробити світлини на згадку, щоб поділитися із бабусями, дідусями та рідними. І діти старалися із усіх сил і «перемагали» питання за питанням. Все було, як в старі добрі часи: дитячий галас навколо, веселі і задоволені обличчя учнів. Навколо витав дух шкільного дитячого щастя.

Досить балачок! Докази в студію!