Дистанційна онлайн-вікторина «Що ми знаємо про Європу»

Не зважаючи на незвичайну ситуацію, яка склалася завдяки карантину, виховний процес в нашому закладі освіти 89 не стоїть на місціJ Хочеться розповісти ще про один захід, який відбувся дистанційно серед учнів 89-ої школи. До Дня Європи дітям було запропоновано перевірити свої знання про Європу і відповісти на питання вікторини «Що ми знаємо про Європу». Підсумки підведено, ділюся результатами. Потужні знання продемонстрували: Заєць Ганна та Скирта Микита 7-А, Мороз Ілля  та Фадіна Софія, 6-А клас. Почесне І місце у вікторині посіла Фадіна Софія, ІІ місце розділили Скирта Микита та Ілля Мороз і ІІІ місце – Заєць Ганна. Оплески «дистанційно» переможцям вікторини!

ЩО МИ ЗНАЄМ ПРО ЄВРОПУ? Відповіді на вікторину учнів 6-а класу. Презентацію підготувала Фадіна Софія

[Best_Wordpress_Gallery id=”134″ gal_title=”Що ми знаємо про Європу”]