Школа має талант

День 13 травня 2017 року був яскравим, насиченим на події. В нашій школі вперше відбулося свято «Школа 89 має талант». Учні початкової школи залюбки представляли свої таланти. Глядачі були зачаровані душевними співами, декламаторським мистецтвом, виконанням гуморесок. Акторський талант малюків зашкалював. Глядачі не жаліли долоньок і оплески після кожного виступу подовгу не стихали. В концерті були східні красуні, хіп-хопівці та акробати. Білай Юрій заграв на баяні п’єсу «Бармалей», яка заставила усіх присутніх поринути у казку. Всидіти на місці глядачам було дуже складно: музика тягнула закружляти поряд з виступаючими. На концерті були присутні директор школи, батьки та вчителі, які були в абсолютному захваті від виступів. Позитив, який подарували маленькі артисти залу був надзвичайним. Відсьогодні свято «Школа 89 має талант» стане щорічним!