Педагогічні конкурси

2022 рік

Конкурс “Від творчого вчителя до творчого учня”

Циба Тарас Юрійович

Номінація «Галерея інноваційних здобутків»

Тема досвіду: «Метод проєктів як засіб розробки та впровадження педагогічних інновацій»

Сєрков Євген Олександрович

Номінація «Методична розробка дистанційного або змішаного уроку»

Тема досвіду: «Онлайн фізкультура як засіб формування та корекції фізичного розвитку молодших школярів»

Мостова Дар’я Анатоліївна

Номінація «Кращий STEM-урок»

Тема досвіду: «Як створити цікавий STEM-урок з фізики»

Шевченко Валентин Іванович

Номінація «Нова українська школа: викладання навчальних предметів», фізичне виховання

Тема досвіду: «Уроки фізичної культури з елементами футболу, як засіб формування здоров’язбережувальної компетентності в учнів молодшої школи»

Потапова Антоніна Ігорівна

Номінація «Нова українська школа: викладання навчальних предметів», іноземна мова

Тема досвіду: «Метод проєктів та його використання на уроках англійської мови в 4 класах»

 

Тюріна Юлія Іванівна, Чамра Тетяна Сергіївна

Номінація «Вчитель Нової української школи»

Тема досвіду: «Формування навчальної компетентності учнів на основі розвитку пізнавальної активності»

 

Гончаренко Леся Станіславівна, Височина Дарина Євгенівна

Номінація «Інклюзивна освіта: впевнені кроки»

Тема досвіду: «Позакласна робота асистента вчителя з дітьми з особливими освітніми потребами»

Конкурс “Класний керівник року 2022”

Магда Наталія Ігорівна

Номінація “Методичний кейс класного керівника” ( середня ланка 5-9 класи)

Тема досвіду: «Формування здоров’язберігаючої компетентності та самореалізації особистості, всебічного розвитку учнів в умовах інформаційного середовища»

Губа Олена Петрівна

Номінація “Методичний кейс класного керівника” ( середня ланка 5-9 класи)

Тема досвіду: “Формування гармонійної особистості учня з чіткою громадянською позицією та високими моральними якостями”

2021 рік

Конкурс “Класний керівник року 2021”

Губа Анна В’ячеславівна

Номінація “Старша школа”

Тема досвіду: «Розвиток пізнавальної активності творчих здібностей учнів, виховання високоморальних якостей в дружньому працездатному колективі»

Рижков Ігор Олександрович

Номінація “Середня ланка”

Тема досвіду: “Використання мультимедійних технологій при формуванні патріота України”

 

2020 рік

Конкурс “Класний керівник року – 2020”

Мостова Дар`я Анатоліївна

Номінація: “Молодий класний керівник”

Тема: «Формування дитячого колективу, як єдиного організму»

Рижков Ігор Олександрович

Номінація: “Молодий класний керівник”

Тема: ” Використання інноваційних технологій у роботі класного керівника як засіб формування пізнавальної діяльності учнів, виховання активного громадянина – патріота”

Конкурс “Від творчого вчителя до творчого учня”

Шарак Валентина Антонівна

Номінація конкурсу «Вчитель Нової української школи»

Тема: «Розвиток критичного мислення в учнів початкової школи»

Рижков Ігор Олександрович

Номінація: «Нова українська школа:   викладання навчальних предметів»  

Тема: «Використання лепбуків на уроках інформатики»

Сєрков Євген Олександрович

Номінація: «Нова українська школа:   викладання навчальних предметів»        

Тема: «Особливості проведення рухливої гри на уроках фізкультури в умовах реалізації Концепції Нової української школи» 

Конкурс “Шкільна бібліотека – 2020”

Пряхіна Надія Юріївна

Номінація «Медіакультура в бібліотечному просторі»        

Тема: “Бібліотека – це скарбниця усіх багатств людського духу”

Конкурс “Екологічний вектор”

1) Проект «Екологічна стежина»

Виконавець: Косенко Анастасія, учениця 7-А класу

Керівник: Марченко О.П., вчитель біології

Тема: «Рослини на варті здоров’я»

2) Мотиваційний екологічний відеоролик

Виконавці: Мошкаров Дмитро, Гапотій Дарина, Мірошниченко Лілія,
учні 11-Б класу

Керівник: Марченко О.П.,вчитель біології

Тема : «Майбутнє – в твоїх долонях»

2019 рік

Конкурс “Від творчого вчителя до творчого учня”

Сергєєва Тетяна Львівна

Номінація: “Інклюзивна освіта: впевнені кроки”

Тема: «Розвиток інтелектуальних та творчих здібностей дітей з особливими потребами в умовах інклюзивної освіти»

В і д е о 1

В і д е о 2

Димова Галина Іванівна, Кушнірова Наталія Володимирівна, Строгова Людмила Володимирівна, Чамра Тетяна Сергіївна

Номінація: «Вчитель Нової  української  школи»

Тема:«Формування мовленнєвої компетентності учнів початкової  школи»

Рижков Ігор Олександрович

Номінація «Нова українська школа: викладання навчальних предметів»

Тема: «Формування  цифрової  грамотності учнів на уроках   інформатики»

Сєрков Євген Олександрович

Номінація: «Нова українська школа:   викладання навчальних предметів»        

Тема: «Впровадження рухливих перерв та одноборств на уроках фізкультури згідно стандартів НУШ»

 

 



Comments are closed.