Інклюзія

Інклюзивний простір в дії

В школі № 89 інклюзивному навчанню дітей приділяється велика увага і щоденно докладається максимум зусиль. На цей час в школі навчається 13 дітей з ООП. Ресурсної кімнати поки в нас немає. Тому силами асистентів та небайдужих кабінет був поповнений  іграшками та розвивальними іграми.

Також хочеться розповісти про ще один власноруч виготовлений пристрій: бізіборд (busy board). Ця розвивальна дошка з різноманітними кнопками, вимикачами, гачками, годинником, пультом та навушниками знаходиться постійно в центрі дитячої уваги. Адже можна натискати, замикати, закручувати, відкручувати і, навіть, дзвонити. І головне, ніякої заборони!

Не залишається ні на хвилину без уваги маленьких відвідувачів пісочниця, яка стоїть на столі. За допомогою таких ігор вони виражають свої відчуття та переживання.

Шахи та пазли для спокійної гри тут теж є. Задача цієї кімнати, в першу чергу, допомогти адаптуватися дітям з особливими освітніми потребами до навколишнього середовища через гру. Тут діти займаються з дефектологом та логопедом. Ця кімната також дає можливість учням з ООП, відпочити від розумової діяльності. Вони швидко освоїлись тут: залюбки навчаються, граються та не хочуть йти.  А про дотримання карантинних обмежень постійно дбають дорослі. Отже, тут і БЕЗПЕЧНО!

Задоволені оченята, дитяча посмішка та неабияке бажання йти до цієї кімнати – це найкраща оцінка спільно зробленої справи з оснащення цієї кімнати!

Фотоальбом

 

 Comments are closed.