Практикум лідерів УС

Районний практикум учнівського самоврядування

«Сучасні лідери нової країни»

4 лютого наша школа гостинно зустрічала лідерів учнівського самоврядування району. Для них був ретельно розроблений, підготовлений і проведений практикум «Сучасні лідери нової країни». Так сталося, що проведення цього заходу припало на понеділок. Всі сприймають понеділок, як виключно важкий день. І справді, діти прийшли після уроків стомлені і без будь якого бажання щось робити, тому задача стояла розкачати, завести аудиторію і донести до серця кожного із присутніх головну ідею заходу.

Виставка «Мальовнича Україна» була справжньою окрасою і доречним доповненням. Вірш «Я закоханий палко без міри», майстерно і натхненно прочитаний Тимуром Востріковим, пробудив аудиторію слухачів.

Заступник директора Ганна Віталіївна Міщенко розповіла, що в 89-ій за всі роки існування були три директори, імена яких досить символічні: Віра, Надія, Любов. Учні школи вірять і сподіваються на краще майбутнє для нашої країни і безмежно її люблять.

Практичний психолог школи Сінченко Ольга Вікторівна провела мотиваційно-практичне заняття з елементами тренінгу «Лідерами не народжуються. Лідерами стають». Мозковий штурм «Що робить людину лідером» та позитивна, доброзичлива манера спілкування зробили свою справу і остаточно витягли слухачів із стану «нічого не хочу робити»! Хлопці та дівчата активно підключилися до обговорення майстерно, а іноді і провокаційно, поставлених запитань. Всім сподобалась вправа «Супергерой». Лідери спочатку несміливо розповідали про своїх улюблених супергероїв та їх якості, а потім не могли зупинитися.

Робота в групах допомогла підвести підсумки заняття. Учасники створили емблему лідерства. Тут став у пригоді креатив. Емблеми були яскравими і незабутніми.

Прокоментувати тематичну експозицію «Війна на сході. Реальність», яка зберігається в шкільному Музеї шкільництва було запрошено  військовослужбовця 79-тої десантно- штурмової бригади, 3-тього батальйону, гаубичної батареї Сороку Олега, позивний “Маестро”. Цей чоловік своєю щирістю, доброзичливістю, мужністю, простотою і особливим теплом у спілкуванні зачарував всіх присутніх: і дорослих і підлітків. Його промова водночас була адресована всім і кожному. Коли ж Олег взяв гітару і доторкнувся до струн, взяв перший акорд і заспівав пісню про вишню в маминому садку, всі нарешті зрозуміли чому його позивний «Маестро». Погляди стали замріяними, теплими. Обличчя всіх без виключення світилися любов’ю: до мами, до своєї рідної неньки України, її фантастично красивої природи, квітучих садів, співу солов’я навесні. Останній акорд довів цей глибокий момент до логічного кінця: на очах присутніх бриніли сльози. Це було потужно! Оплески для Олега були нагородою за подаровані ним  емоції!

Далі Президент учнівського самоврядування Боярінцева Валерія та представник шкільної громади Мухай Олександр, розповіли чим «живе і дихає» організм школи 89. Світлини проведених заходів патріотичного спрямування, здавалось, були нескінченними і змінювали одна одну на екрані.

Декілька років підряд кінофестиваль патріотичного спрямування «Кінотріумф.ZP» був прикрашений кінострічками, які були зняті нашим творчім креативним учнівським авангардом: «Школа на учня», «Міцні Котигорошки» та «В бій ідуть лише старі 2». У ролі акторів, режисерів, операторів і сценаристів виступили учні 8-11 класів. Яскравою і потужною крапкою цього заходу став перегляд кінострічки, яка виборола приз за кращу режисерську роботу «В бій ідуть лише старі 2». Тема війни на сході, сколихнула вкотре в цей день почуття патріотизму та любові до рідної країни. Мети практикуму було досягнуто!

На згадку про цей практикум для лідерів учнівського самоврядування залишилося багато світлин.