Бесіди представників поліції з учнями 1-11 класів

08.04 до нашої школи завітали інспектори ювенальної превенції Дніпровського відділу поліції Толстоп’ятенко Л.О., Ричкова М.В., та Михайліченко В.О. Бесіди, які були проведені зі здобувачами освіти виявилися «гарячими» за тематикою.

З учнями 9-11 класів було проведено профілактичну бесіду за темою «Антинаркотичне виховання дітей», «Недопущення порушення адміністративного законодавства». Оскільки випускники 11-го класу будуть здавати ЗНО, їх попередили, що паління є адміністративним порушенням і тягне за собою складання протоколу. Це забирає тривалий час – отже можна запізнитися і зовсім не скласти ЗНО! Не паліть, а особливо перед складанням ЗНО!

«Недопущення булінгу у підлітковому середовищі» з такої теми відбулася інтерактивна бесіда інспекторів ювенальної превенції Дніпровського відділу поліції з учнями 6-7 класів.

Учні 4-5-х класів прослухали лекцію «Вибухонебезпечні предмети, виявлення та алгоритм дій».

Учням 1-2-х класів представники поліції  нагадали про обережну поведінку з незнайомцями. Інспектори навели алгоритм як чинити, якщо ви знайшли загублений  пакет чи підозрілий предмет. Головний меседж зустрічі: знайшов щось підозріле, необхідно терміново зателефонувати 102 і повідомити про це дорослих!