Зустріч з представниками поліції

Вже не вперше 23 жовтня інспектори поліції відвідали нашу школу. В рамках тижня «Безпеки життєдіяльності та охорони праці» вони вкотре провели просвітницько-профілактичне заняття за програмою «Школа і поліція» з учнями 5-тих та 6-тих класів. Тема заняття була актуальною, як завжди: «10 головних правил безпеки для дітей».

Інспектори поліції не просто дали корисні поради учням, а й розіграли міні сценки з різних життєвих ситуацій, аби діти змогли легко впоратися з труднощами, що в них можуть виникнути. Було відпрацьовано конкретний алгоритм у певних проблемних ситуаціях. Завдяки креативному та інтерактивному підходу до цього зі сторони інспекторів поліції, учні були задоволені корисним та цікавим уроком.

Надалі заплановані зустрічі із представниками поліції щодо профілактики булінгу в дитячому середовищі.