Тиждень до Всесвітнього дня захисту тварин в школі 89

Протягом цього тижня було проведено  благодійну акцію до Всесвітнього дня захисту тварин «Дай лапу, друже!». Небайдужі діти разом з батьками приносили корм, старі ковдри, простирадла, пелюшки для тварин-безхатченків, тварин-інвалідів нашого міста. 4 жовтня, в п’ятницю все зібране було передано в притулок «Дай лапу, друже!» Дякуємо всім, хто відгукнувся на цю акцію і взяв активну участь! Особлива подяка Лєкан Альоні Олександрівні, мамі учениці 4-В класу, яка допомогла доправити все зібране до притулку!

Класні керівники провели уроки доброти до Всесвітнього захисту тварин. Учні молодших класів талановито і реалістично зобразили безпритульних тварин наших вулиць, вклавши в ці малюнки свою душу, а учні старших класів взяли участь у фотовиставці тварин-безхатченків рідного міста. Їхні фотографії були настільки проникливими, що було важко стримати сльози!

Отже, наші діти вкотре довели, що вони мають добре серце, дуже люблять тварин і готові завжди про них піклуватися не тільки на словах!