З ювілеєм!

Тепліше людині в дорогах важких, в далекім краю від

того, що десь на широких просторах земних є рідна школа!

Нашій Alma-mater – 50 років! Сьогодні, 10 жовтня 2019 року, ми всі ювіляри: і першокласники, і вже сивочолі колишні учні. Десятого жовня наша рідна 89 школа святкуватиме свій 50-й  День народження. Ти – начало всіх начал. Так будь же завжди благословенна! Нехай від споминів про тебе світлішають обличчя, розлагоджуються зморшки. Хай вічно звучать слова : «Здрастуй, школо!»

Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №89 заснована у 1969 році. Головною метою школи було і залишається створення максимально сприятливих умов для розумового, морального, естетичного і фізичного розвитку дітей. Школа – це не тільки стіни. Насамперед, це – дух, пам’ять, традиції, наступність поколінь. Це педагоги: і ті, хто щодня переступають поріг, сіючи зерна доброго, розумного, вічного, і ті, кого вже немає сьогодні, але завжди живуть вони у пам’яті учнів, колег, і вчителі – пенсіонери, для яких найвища нагорода в житті – успіхи колишніх вихованців, їхні щирі слова подяки на традиційному вечорі зустрічі шкільних друзів, де впізнають вони один одного, незважаючи на сивину, за блиском завжди молодих очей.

Школа №89 має не тільки багате минуле, творче сучасне,  а  й широкі перспективи розвитку у майбутнє.  Впевненість у завтрашньому дні ґрунтується на високому професіоналізмі вчительського колективу, серед якого є випускники рідної школи, на  багаторічних традиціях, сучасних методиках виховання, тісній співпраці з   випускниками, батьками.

Рідна школа така ж близька і бажана, як і 50 років тому! Сьогодні твої коридори ніби ширші, а класи – світліші. Тут  все по-новому: і інтер’єр, і дух новітніх технологій, і комп’ютерні класи, і бібліотека, і медіатека, і кабінет  психолога, соціального педагога,  і спортзал, і велика  затишна їдальня. Одне тільки залишилося незмінним – великий, дружний, працьовитий і творчо мислячий колектив учителів, батьків і учнів.

Дорога школо! Вітаємо тебе з Ювілеєм! Залишайся такою ж красивою, затишною, спокійною, якою ми тебе знаємо, щоб потім твої вихованці привели сюди своїх дітей і онуків. Бажаємо тобі, наша рідна домівко, мудрих вчителів, розумних учнів, вдячних батьків. Ми пишаємося тобою! Ти – найкраща! Довгих тобі років життя!  Рідна 89 школо, нехай тече голубим безмежжям щастя твоїх вихованців, хай врожайною буде твоя педагогічна нива, хай високо в небі, обнявшись із сонцем, пливе веселкою доля твоєї великої, дружної сім’ї.