З Ювілеєм, Храме науки!

                10 жовтня у нашій школі відбулася грандіозна подія: ми святкували ювілей нашої рідної школи. Їй виповнилося 50 років. З нагоди 50-річного ювілею школи №89 в актовій залі відбулося незабутнє святкування. До нас в гості завітали вчителі-ветерани, представники територіального відділу освіти та випускники школи різних поколінь. Святкування розпочалося, коли в урочисто прикрашеній актовій залі зібралися гості, увесь педагогічний колектив та всі працівники нашої школи. Ведучими нашого сімейного свята стали вчитель фізики Мостова Дар’я Анатоліївна та викладач інформатики Рижков Ігор Олександрович. Відкрити святковий концерт випала честь ансамблю народного танцю «Байда». Танець був запальним та урочистим водночас. З теплими словами привітання  звернулася до присутніх начальник територіального відділу освіти Дніпровського району Литовченко Яна Юріївна. Вона побажала школі й надалі процвітати та вручила грамоти вчителям, які віддають своє серце дітям. Після нагородження всі присутні мали можливість зануритися в далеке минуле нашої школи та дізнатися більше про її історію. Під ліричну музику на екрані демонструвалися старі фотографії нашої рідної школи. Далі на свято завітала малеча із гелевеми кульками. Вони привітали всіх з ювілеєм школи та випустили кульки. Наступні слова привітань прозвучали від заступника голови районної адміністрації Віталія Володимировича Гриценка. Історія школи, мов ожила на великому екрані. Глядачі в залі побачили на світлинах якою була школа 89 в далекому 1969 році, коли розпочала своє існування, перших директорів та вчителів, які працювали від самих витоків.

                Отримати чергову порцію естетичного задоволення допомогла запальна Чача у виконанні Поваровій Єлизаветі та Унтіли Тимофія. Наступний виступ був особливий тому, що слово було надано представниці вчительської спільноти пенсіонерів, колишньому заступнику директора з навчально-виховної роботи та вчителю математики Чухлєбовій Лідії Максимівні. Вона щиро привітала всіх присутніх зі святом, розповіла цікаві деталі про перші дні роботи в нашій рідній школі та навіть прочитала вірш.

                Розчулив всіх присутніх той момент, коли до сцени вийшли вчителі-пенсіонери, Золотий фонд нашої школи! Старенькі, немічні, сивочолі, вони з останніх сил тримаючись, але залюбки прийшли на свято. Оплески довгий час не змовкали, всі присутні дякували вчителям-ветеранам, які власне життя сповна віддавали дітям. Проникливо прозвучала пісня «Чорнобривці» у виконанні вчителів Сєркова Євгена Олександровича та Циби Тараса Юрійовича, а призери Всеукраїнських та міжнародних змагань зі спортивно-бальних танців Микита Коробчук та Катерина Губа виконали чуттєвий «фокстрот». Зашкалив веселий настрій у присутніх коли чоловіча половина педагогічного колективу виступила із гумористичними віршами про шкільне життя та дуже талановито й креативно виконали пісню про школу. На святі було приділено увагу вчителям, які колись були учнями цієї школи і зараз працюють в рідній Alma-mater.

                Голова профспілкової ради вчителів Дніпровського району Пашко Алла Миколаївна теж привітала нашу школу з визначною датою та побажала всього найкращого. І, нарешті, слово для привітання та нагородження було надано нашому шановному директору, господині нашої школи-ювілярки Корсуновій Любові Федорівні. Її промова була дуже щирою та зворушливою. Вона висловила величезну подяку всім, хто прийшов на наше грандіозне святкування на честь ювілею школи та вручила грамоти вчителям та робітникам школи.

             Під оплески присутніх у залі, учні ввезли великий розкішний святковий торт.  Завершити неперевершений концерт випала честь Дмитрієвій Юлії, яка зворушливо виконала пісню. Яскравою розкішною краскою був феєрверк із холодних вогнів.

                Це був незабутній, неперевершений день, що подарував нам всім лише теплі, яскраві емоції, і який обов’язково увійде в історію нашої школи назавжди.