Всезнайки 2019: як це було

Четвер був напружений і наповнений хвилюваннями, але…

Чомучки 4-х класів представляли розумників школи в районному етапі ХІV Міських інтелектуальних змагань «Всезнайки» для учнів 3 – 4-х класів. Конкурентами між собою була 21 школа. Гравцям прийшлося продемонструвати свої знання української мови, математики, природознавства та виявити творчі здібності та фантазію. Результат змагань: призове ІІІ місце!

Дякуємо вчителям 4-х класів: Сергєєвій Тетяні Львівні, Строговій Людмилі Володимирівні, Міщенко Ганні Віталіївні, які підготували «Чомучок» на високому рівні. Молодці наші всезнайки: Медведєва Софія 4-А, Головко Олексій 4-Б, Мельнік Поліна та Костромітінов Дмитро 4-В! Досвід у командних змаганнях поповнений!

Отже четвер подарував не тільки хвилювання, а й радість від перемоги!

[Best_Wordpress_Gallery id=”104″ gal_title=”Всезнайка 2019″]