Відкрита виховна година “Моя родина”

Цього тижня у 9-В класi пройшла тематична виховна година «Моя сім’я». Дошка була прикрашена вишитим рушником, українським віночком. Калина додавала яскравості. Класний керівник 9-В, Михайленко Ольга Андріївна, почала свою промову з того, що сім’я – це найголовніше в житті кожної людини, і попросила всіх учнів написати свої асоціації зі словом «родина» на кольорових аркушах. Синьо-жовті символічні папірці із думками учнів прикрасили дошку. Ольга Андріївна зачитала написане і погодилась із кожним словом, важливим для конкретного учня в класі. Після цього діти за бажанням розповіли про своїх родичів.

Учні 9 класу по черзі щиро і з гордістю розповідали про членів своєї сім’ї. Ольга Андріївна теж поділилася своєю проникливою історією з учнями. Вона зворушливо, зі сльозами на очах, розповіла про свого дідуся, який прожив нелегке життя, переживши війну й голодомор. Діти заклякли, принишкли і, здавалось, перестали дихати. Тут спрацювала на всі 100 відсотків сила слова учителя-мовника! Не було сумніву в тому, що своєю щирою промовою вона змогла донести до присутніх, що кожен повинен цікавитися історією не тільки своєї держави, а й історією своєї родини, історією своїх предків, частіше спілкуватися з родичами. Пані Ольга підкреслила, що наша родина – це і наша рідна Україна, і наш народ. Учні згадали всі національні і державні символи нашої держави. Українська пісня про родину зробила цей захід ще теплішим.

Підсумуємо: заходи, які нагадують про твоє коріння вкрай важливі для сьогоднішнього підростаючого покоління!