Спортивні досягнення…

В особисто-командних змаганнях на короткій дистанції Чемпіонату України серед вихованців закладів позашкільної освіти зі спортивного орієнтування наша учениця 9 – А класу Зінов’єва Дар’я посіла почесне ІІ місце!!! 

Молодець!!! Так тримати!!!

Безпечна дорога до школи

Школа стартувала, отже діти будуть частіше пересуватися по вулицях, переходити дороги, тобто знову стануть активними учасниками дорожнього руху.

Завдання педагогів попередити дітей про небезпеку. Тому до малечі 1-го вересня завітала офіцер поліції тендітна пані Вікторія. Офіцер привітала діток з Днем знань. Жодне питання від поліціянтки діти не залишили без відповіді. Інтерактив мав успіх і малеча повторила правила дорожнього руху топаючи, крокуючи і плескаючи в долоньки. Було і живе спілкування. Діти засипали пані Вікторію запитаннями недитячого характеру, але вона відповіла на всі! Дуже важливо донести до дитини в ранньому віці правила дорожнього руху.  Дітям дуже сподобався такий інтерактивний шлях до повторення та пізнання нових й необхідних для життя правил.

Дякуємо інспектору патрульної поліції пані Вікторії, якій блискуче вдалося зацікавити дітей, нагадати їм такі необхідні правила дорожнього руху, які вбережуть їх від небезпеки!

 

Ох, це яскраве активно-креативне вчорааааа…

Цілих три літніх місяці школа теж «була на канікулах». В коридорах було порожньо і надзвичайно тихо. Але вчора вона «ожила», нібито хтось вдихнув в неї життя.

В цей день наша дружна шкільна родина приняла в свої обійми першокласників, таких кумедних, радісних і схвильованих! Сподіваємося, що саме вони будуть прославляти 89-ту школу творчими досягненнями, спортивними рекордами, найкращими знаннями.

Цей першовересень останній в шкільному житті одинадцятикласників. Попереду вирішальний рік, випускний клас, що підведе підсумок усього їхнього шкільного життя. І їхнє Перше вересня було з легким присмаком хвилювання і суму. Але ж фотоквест дав змогу для перезавантаження настрою.

Королем вчорашнього Дня знань був його величність Квест у різноманітних його проявах.

Фішечкою цього дня стало те, що батьки нарешті змогли побачити своїх дітей в шкільних реаліях, поспостерігати за ними, зробити світлини на згадку, щоб поділитися із бабусями, дідусями та рідними. І діти старалися із усіх сил і «перемагали» питання за питанням. Все було, як в старі добрі часи: дитячий галас навколо, веселі і задоволені обличчя учнів. Навколо витав дух шкільного дитячого щастя.

Досить балачок! Докази в студію!     

https://youtu.be/7T3qUoTjB7M

 

Випадіння дітей із вікон – проблема актуальна

 Начальником СЮП ВП Запорізького районного управління поліції ГУНП в Запорізькій області Толстоп’ятенко Л.О., старшими інспекторами СЮП ВП Запорізького районного управління поліції ГУНП Запорізькій області Охріменко С.Г., Сурган А.І., Павловою О.А. та Шепелем О.А. разом з директором ЗЗСО 89 Охріменко О.М. 26.08.2021 року проведено перевірку надійності вікон у закладі освіти.

З метою попередження нещасних випадків необхідно додержуватись елементарних правил безпеки:

– Не привчайте дитину стояти на підвіконні навіть у вашій присутності, навіть якщо вікно зачинено. Поясніть дитині, що не можна на підвіконні гратися, і чому (в доступній для дитини цього віку формі).

– Не залишайте вікна відкритими (навіть якщо на вікнах встановлені москітні сітки), якщо вдома маленька дитина. Москітні сітки не призначені для захисту від падінь, а, навпаки, сприяють трагедії, бо дитина відчуває себе в безпеці, спираючись на неї, як на вікно. Роз’ясняйте це своїй дитині.

– Не ставте біля вікон меблі та інші предмети, які можуть допомогти дитині залізти на підвіконня. Винесіть з кімнати всі меблі (предмети), які дитина зможе пересунути самостійно до вікна. Інколи буває достатньо кількох секунд, аби малюк відчинив вікно та випав.

– Ніколи не кричить на дитину, яка вже залізла на підвіконня та дивиться вниз. Крик може її налякати і спричинити падіння! Треба спокійно покликати дитину, спонукавши підійти до вас, зацікавити її.

– Обов’язково встановіть спеціальний фіксатор (блокуючий замок, ручку з ключем) на вікно, що дозволяв би відкривати створку в режимі провітрювання, але блокував її повне відкриття. Надійно ховайте ключ блокіратора від своєї дитини.

– Встановіть решітки на вікна. Просвіт між прутами не повинен перевищувати половини поперечного розміру голови дитини (не більше 10 см). Однак пам’ятайте, що, на випадок пожежі, решітка повинна відкриватися на наважках, і замикатися навісним замком, ключ від якого треба зберігати високо над підлогою (щоб не добрався ваш малюк), але недалеко від відповідного вікна (щоб у разі пожежі довго не шукати).

– Не підходьте близько до відкритих вікон, до бортиків балконів, коли тримаєте дитину на руках. Ви можете спіткнутися, дитина може різко смикнутися на руках, що може також призвести до трагедії.